אתרי תיירות חובה בעיר ירוואן

בירת ארמניה, ירוואן, היא אחת הערים הצומחות ביותר באירופה, כאשר המדינה ממשיכה לעסוק בתיירות. העיר הגדולה ביותר בארמניה, והיא בסיס נהדר לכל מי שרוצה לחקור את ארמניה. ישנם מספר דברים לעשות ב Jerenvan, כמו גם מקומות מושלמים לבלות יום מרגיע ולגלות חלקים מהתרבות הארמנית.

יש הרבה דברים לעשות למבקרים בארמניה, כך שאתה יכול לבלות שם לפחות שבוע לפחות. לכן, אני ממליץ לך להקדיש זמן רב ככל האפשר לחקור את מראות ירוואן ובמקביל לתכנן טיול למקומות מעניינים בעיר.

בקרוב נפרסם מדריך למסעדות לירוואן

אך לעת עתה הנה רשימה של מקומות שצריך לחשוב עליהם כשאתה חושב על נסיעה, כולל מקום לקנות מוצרי קוסמטיקה המיוצרים באתיקה ועשויים ממרכיבים מקומיים מארמניה. אם אתם מתכננים ביקור, להלן עשרה מקומות בארמניה שאסור לכם לפספס, כמו גם כמה דברים לעשות. כתוב הערה למטה אם החברים שלך מכירים מקומות שאתה צריך לבקר בהם.

זו רשימה של מוזיאונים

מקומות ותרבויות שיעזרו לכם להכיר את העיר ירוואן קצת יותר טוב. בתקופה הסובייטית היה בירוואן מוזיאון ופלנטריום, אך אין מוזיאונים או אתרי תרבות ברשימה זו. מקום מרתק נוסף בירוואן הוא המוזיאון הייחודי הזה, המוזיאון הארמני למדע וטכנולוגיה, הידוע בעיקר בשם מטנאדן. החאן הפרסי נבנה בשנת 1766 והוא אחד המוזיאונים הוותיקים בעולם והמוזיאון היחיד מסוגו בארמניה.

למרות שזה מושך יותר תיירים מאזורים אחרים בעיר, זה עדיין אחד המקומות האהובים עלי. כאן תוכלו למצוא את הווילות הארמניות של בל אפוק, אך גם כמה מהמוזיאונים ואתרי התרבות המפורסמים ביותר בירוואן.

יש הרבה דברים לעשות בעת ביקור בירוואן

אך עצירה ליהנות מגורו היא בהחלט אחת הפעילויות הטובות ביותר לעשות בירוואן ובסביבתה. זה בהחלט תירוץ טוב להישאר בבית קפה שעה-שעתיים וזה יהיה הדבר הראשון שעליו תחשוב כשאתה חוזר לבירת ארמניה. אם ברצונכם לבקר במוזיאונים בירבן ולקבל הנחות במספר מסעדות ובתי קפה בעיר, תוכלו להשקיע בכרטיס ירבן. למרות שלא פורסם הרבה, זהו כרטיס רשמי לתיירים שניתן לקנות לפרק זמן ארוך יותר, כך שתוכלו להישאר בירוואן ולחקור את המוזיאונים הרבים והסיורים המודרכים מבלי לשלם עמלות.

צא לסיור של יומיים בדרום ארמניה

כולל מנזר טטב, או בחר בסיור מודרך של חצי יום בירוואן כדי לבקר בכמה מהמראות החשובים ביותר. אנו מתחילים את סיור התיור בירבן בביקור במוזיאון הלאומי הארמני, בספרייה הלאומית הארמנית ובמוזיאון ירבן.

הגן הבוטני ואנאדור הוא אחד האטרקציות התיירותיות היפות בעיר, ומבקרים צריכים לשקול גם ביקור במוזיאון לאמנויות יפות.

מבצר אמברד

המתוארך למאה השביעית, הוא אחד המקומות היפים ביותר בירוואן ותוכלו לצאת לטיול באנדרטה השמורה המושלמת הזו, שאפילו רוב הירוונים אינם מכירים. על פי האגדה, במהלך ביקורו של הקיסר הביזנטי, הוא התרשם כל כך מהמקדש שהוא רצה מיד לבנות אותו בקונסטנטינופול. בסמוך יש גם מוזיאון, כך שאם תרצו לבקר בו תשלמו את דמי הכניסה.

מתחם המפל שתוכנן על ידי תמניאן עצמו נבנה באמצע המאה ה -19 והפך לאחד המראות החשובים ביותר בירוואן.

אי אפשר להגיש טיול לעיר ללא ביקור באחת מארבע האטרקציות התיירותיות המרכזיות בכיכר המרכזית בירוואן

הבניינים בכיכר כוללים את המוזיאון הלאומי הארמני, הספרייה הממלכתית ומוזיאון המדינה הארמני. הוא מוקף במספר בניינים, שרובם עוד מהמאה ה -19.

מתחם הזיכרון של ציצרנקברד

הוא אנדרטה לזכר 1.5 מיליון הארמנים שאיבדו את חייהם בטבח השיטתי של מלחמת העולם הראשונה. המוזיאון לרצח עם ארמני בירוואן הוא אחד מאוספי האנדרטאות הגדולים המוקדשים לזכרו של רצח העם הארמני. נבנה בשנת 1967, ציטרנקסברד הוא השני בגודלו מסוגו בארמניה לאחר מתחם הזיכרון צ'יזרנקאברד, המוקדש ליותר מ -2,000 קורבנות רצח עם וטיהור אתני בטורקיה.

בשנת 2014, מגזין "פורבס" כלל את המוזיאון ברשימת תשע האנדרטות שכולם צריכים לבקר בהם, כאחת מתשע האנדרטאות בעולם. בתקופה הסובייטית, כאשר נמנעה מדת, שימש המסגד כמקום מושבו של המוזיאון ההיסטורי בירוואן.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בירוואן מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על ארמניה!