ירוואן אטרקציות

מדריך אטרקציות זה לבירת ארמניה מפגיש בין 25 הדברים האהובים עלינו לעשות בירוואן, כולל המסעדות הטובות ביותר, בתי הקפה, הברים, החנויות, המוזיאונים ועוד. הרשימה האוצרת הזו מרכזת כמה מהדברים האהובים עלי (והחינמיים) שאני עושה ורואה חובה לעשות – בשבילי.

ביקור בקתדרלת Zvartnots

הוא אחד הדברים הטובים ביותר לעשות בירוואן. אז תוכלו ליהנות מרשימה זו של 5 שווקים חובה בבירת ארמניה ומחמשת המקומות הטובים ביותר לרכישת מזכרות בירבן וסביבתה. המסגד הכחול הוא אחד המקומות האהובים עלי בירוואן כי הוא חובה לראות – ראה בעצמך מי מבקר בו. ההיסטוריה הארוכה והעשירה והתרבות המשגשגת שלה מוסיפים משמעותית לרשימת הדברים שצריך לראות ולעשות בסביבת ג'רבן, ארמניה. המסגד הכחול הוא אחד האטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בעיר ג'רבן ובירת ארמניה והמקום הטוב ביותר לבקר בו.

הקפידו לחפש את הנופים הטובים ביותר של הר אררט

לסעוד במסעדה אופנתית או לקחת סיור בן יומיים בדרום ארמניה, כולל מנזר טאטב. בקר באתרים היסטוריים ומוזיאונים או בחר בסיור מודרך של חצי יום בירוואן כדי לבקר בכמה מהמראות החשובים ביותר. המסגד הכחול, ירבן, המוזיאון הלאומי של ארמניה ורצח העם הארמני הם רק כמה דוגמאות להזדמנויות שניתן ליהנות מהן בעיר המפוארת הזו.

בדרך חזרה לירוואן הבירה

ישנם שני מקומות מרתקים לבקר בארמניה: מנזר גגהרד וגארני. זה חובה ברשימת המקומות שאנו מבקרים עבור ארמניה, פשוט בגלל הייחודיות והערך ההיסטורי שלה. לצערנו פספסנו את זה כשהיינו בירן, אבל אנחנו חייבים לומר שזו בהחלט אחת האטרקציות התיירותיות הטובות ביותר בירן שמצאנו. יש כל כך הרבה נופים יפים של כיכר הרפובליקה, לפגוש את זה בהחלט אחד הדברים הראשונים שאתה יכול לעשות בירוואן.

מכל המראות בירוואן, כיכר הרפובליקה היא המקום ההגיוני ביותר לחקור את העיר, וזה מקום נהדר להתחיל בו את הסיור.

בתנאי שלא תלך למוזיאון

היום הזה הוא הזדמנות טובה לראות כמה מהמראות בכיכר הרפובליקה. תזדקק למעט עבודת רגליים כדי לראות את האטרקציות שנותרו ממערב לכיכר הרפובליקה, אך כדאי לבקר בדברים האלטרנטיביים המעניינים ביותר. בחלק זה של העיר נמצאים מספר מוזיאונים, גלריות, מסעדות, חנויות ואפילו כמה בתי קפה.

אטרקציות תיירותיות בירוואן הן הרבה יותר מאלה שכתבתי עליהן לעיל, ורבות מהן מסומנות לפחות בכמה. אם שום דבר אחר, זו הזדמנות טובה לראות אותם בעצמך. קח את הזמן בירוואן, כי יש לו יותר מה להציע ממה שדמיינת אי פעם – וכדאי לבקר.

אם אתם אוהבים היסטוריה ואמנות

המוזיאון להיסטוריה של ארמניה הוא המקום הטוב ביותר לגלות, שכן במוזיאון אוסף של למעלה מ -400,000 חפצים שיש בו משהו לכל טעם. אין ספק שזה מקום נהדר למי שרוצה ללמוד עוד על ההיסטוריה של ירוואן, תושביה וההיסטוריה שלה. אך וודא שיש לך זמן מוגבל והבנה טובה של מה שאתה צופה.

אני חושב שזה די קל להבין מדוע צריך לכלול את המוזיאון הזה ברשימת המקומות הייחודיים בירוואן

מבין כל המקומות בארמניה, בית הקברות בעיירה הקטנה נוראטוס הוא המרתק ביותר. אם אתם מעוניינים בהיסטוריה, שום טיול ביורבן לא יהיה שלם ללא ביקור באנדרטת רצח העם הארמנית, שם תוכלו ללמוד על האירועים הטרגיים שהתרחשו במהלך מלחמת העולם הראשונה בין טורקיה לארמניה. אנדרטת ציצרנקברד היא אחת המונומנטים הטובים והחשובים בארמניה, אם תשאלו אותי.

יש הרבה דברים לעשות בעת ביקור בירוואן

אך עצירה כדי ליהנות מגורו היא בהחלט אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות בירוואן. אני לא יכול לומר הרבה יותר על המקום הזה מכל הדברים שעשיתי בעבר, כי כיף למצוא ולגלות. אל תשכח להישאר בבית הקפה שעה-שעתיים וזה יהיה מקום נהדר להיות בו כשאתה שוב בבירת ארמניה. אם אתם מחפשים מידע נוסף על מקומות מעניינים וייחודיים בבירת ארמניה, עליכם לבדוק את המאמר שלי על קונד, העיר העתיקה של יורבן. יש הרבה דברים טובים שאתה יכול לעשות עם החברים והמשפחה במהלך הביקור הראשון שלך בירוואן.

אם אתם רוצים לחוות את חיי הלילה של ירוואן, סעו ברחוב שריאן כדי למצוא את בר היין או המסעדה המושלמים.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בירוואן מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על ארמניה!